RentHome Alanya, Alanya da bugüne kadar 29 konut projesini inşa ve teslim etmiş olan Besthome İnşaat’ın kardeş şirketidir. BestHome İnşaat devamlılık ve kalite konusunda kusuruz itibari olan, Antalya bölgesindeki Pazar liderlerinden biridir. BestHome İnşaat’ın basit ve değişmeyen ilkeleri vardır.

 

  • En modern teknolojinin kullanımı
  • Profesyonellik
  • Dakiklik
  • En yüksek seviyede servis sunabilmek adına takım olarak çalışmak
  • Hem ortaklarımız, hem müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişki stratejisi

Bu ilkelere dayalı olarak, Türkiye riviyerasinin incisi olan Alanya’da cazip, modern tatil evleri inşa ediyoruz. Bu işte geçen uzun yılların sonunda modern geliştirilmiş sosyal altyapı ile birleştirilmiş yüksek kaliteli modern yaşam alanları yaratmak için hangi bileşenlerin bir birine uygun olduklarını bildiğimizi düşünüyoruz. Son 15 senedir dünyanın her yerinden gelen titiz müşterilerimiz için deniz kenarında bir evin hayalini gerçekleştiriyoruz. Tecrübelerimize dayalı olarak, kullanmadıkları zamanlarda evlerini kiraya vermek isteyen ev sahipleri için özel bir sistem geliştirdik.


 

RentHome Alanya, müşterilerimizin rahatlamaları ve tatillerinin keyfini çıkarmaları için gerekli olabilecek bütün servisleri sunuyoruz, böylelikle müşterileri fatura ödemek ve ev temizliği gibi günlük işleri düşünmek zorunda kalmıyorlar. Tek yapmaları gereken rahatlamak ve eğlenmeleri, geriye kalan her şey ile biz ilgileniriz!

Birçok kişinin hotellerde tatil yapmayı seçmeye devam etmelerinin sebebinin kiralık evlerin kalitelerini önceden tahmin etmekte zorlandıkları ve hatta evlere giriş yaptıklarında temiz olup olmayacağından emin olamadıkları için olduğuna inanıyoruz.

Bugünlerde çok yaygın olan “her şey dâhil” sisteminden kaçmak için ve istediklerini istedikleri zaman yapmalarını sağlayan yüksek kaliteli bir daire nasıl kiralanabilir? Cevap… Profesyonellere bırak! RentHome Alanya’nın kiralama düşüncesi ile alınan dairelerden oluşan geniş portföyü mevcut, bu evlerin hepsi denize 5 dk. yürüme mesafesindedir (bazıları bundan da yakın) ve kalitelerin rahatlığına ve tesislerine sahiptir.

 

 

Tatiliniz için daire kiralamayı düşünürken en çok endişe duyduğunuz şeyler nelerdir?

 

Havaalanı transfer şirketi beni zamanında alacak mı? Daire temiz olacak mı? Buzdolabı dolu olacak mı? Tatilim boyunca nasıl özel tur ve eğlence rezervasyonları yapabilirim? Nasıl araç kiralayabilirim?İyi bir spa veya hamamı nasıl bulabilirim? Vesaire, vesaire…

Merak etmeyin- bu servisler ve çok daha fazlası RentHome Alanya tarafından sunuluyor. Sizi havaalanından profesyonel şoförlü minibüs ile alacağız, özel gezi ve turlarınızı ayarlayacağız ve hatta siz gelmeden önce buzdolabınızı taze, yerel ürünler ile dolduracağız.

Personelimiz Rusça, İngilizce, Arapça ve Türkçe dâhil olmak üzere birçok dil konuşuyor. Kiralama müdürlerimizden biri sizi dairede karşılayacak ve tatilinizi en iyi şekilde değerlendirmeniz için size tavsiyelerde bulunacak ve var ise sorularınızı cevaplayacaktır.

 

RentHome Alanya- tur operatörünüzün VIP departmanından çok daha iyi! 

Share
pragma